ÇUBUKLU A TAKIMDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

A TAKIM BAŞINA LOKMAN BALCI GETİRİLDİ.
LOKMAN HOCANIN YARDIMCILIĞINI EYÜP AKTAŞ YAPACAK.

BİTEN KATEGORİLER

****

SAL 1.GRUP

SAL 1.GRUP

TAKIMLAR İLÇESİ FORMA RENGİ
P.İÇİ KÖPRÜLÜ G.OSMANPAŞA KIRMIZI - SİYAH
ORTAKÖY BEŞİKTAŞ KIRMIZI - BEYAZ
ÇUBUKLU BEYKOZ SARI - MOR
DOLAYOBA PENDİK BORDO - MAVİ
GÜNGÖREN GÜNGÖREN SARI - LACİVERT
MERKEZEFENDİ ZEYTİNBURNU KIRMIZI-LACİVERT-BEYAZ
YENİ MAH. SARIYER YEŞİL- KIRMIZI
GAZİ MAH. SULTANGAZİ KIRMIZI-SİYAH-TURUNCU
RAMİ EYÜP KIRMIZI - BEYAZ
SULTANBEYLİ SULTANBEYLİ KIRMIZI-MAVİ
EROKSPOR BEYOĞLU SARI - YEŞİL
DAVUTPAŞA FATİH KAHVE - TURUNCU
ÇELİKTEPE ÜMİT KAĞITHANE YEŞİL - BEYAZ

FİKSTÜR,MAÇ SONUÇLARI,PUAN DURUMU (EXZELDE)

3 AYRI BÖLÜMDEN OLUŞUR.1-TAKIMLAR 2-PUAN 3-FİKSTÜR

FİKSTÜR

HAFTA EV SAHİBİ MİSAFİR SKOR
14.HAFTA ÇUBUKLU DAVUTPAŞA
0 - 2
15.HAFTA Ç.TEPE ÜMİT ÇUBUKLU
0 - 2
16.HAFTA ÇUBUKLU P.İÇİ KÖPRÜLÜ
1 - 2
17.HAFTA ORTAKÖY ÇUBUKLU
2 - 0
18.HAFTA ÇUBUKLU BAY
-
19.HAFTA ÇUBUKLU DOLAYOBA
2 - 1
20.HAFTA GÜNGÖREN ÇUBUKLU
1 - 1
21.HAFTA ÇUBUKLU MERKEZEFENDİ
2 - 2
22.HAFTA YENİ MAHALLE ÇUBUKLU
0 - 3 H.
23.HAFTA ÇUBUKLU GAZİ MAH.
1 - 3
24.HAFTA RAMİ ÇUBUKLU
1 - 4
25.HAFTA ÇUBUKLU SULTANBEYLİ
-
26.HAFTA EROKSPOR ÇUBUKLU
-
 

25.HAFTA MAÇI

ÇUBUKLU
SULTANBEYLİ

SAHA :RAMİ GÜN : 06.02.2016 CUMARTESİ SAAT : 14.30

SAL 1.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

14.2.2016

B.KÖY BEL.

14:30

GÜNGÖREN

GAZİ MAH.

1.GRUP

 

14.2.2016

YILDIZTABYA

14:30

P.İÇİ KÖPRÜLÜ

DAVUTPAŞA

1.GRUP

 

14.2.2016

SEYRANTEPE

14:30

ORTAKÖY

EROKSPOR

1.GRUP

 

14.2.2016

PAŞABAHÇE

14:30

ÇUBUKLU

SULTANBEYLİ

1.GRUP

 

14.2.2016

DOLAYOBA

14:30

DOLAYOBA

RAMİ

1.GRUP

 

 

 

 

MERKEZEFENDİ

YENİ MAHALLE

1.GRUP

3 – 0 H.

 

 

 

ÇELİKTEPE ÜMİT

BAY

1.GRUP

 

26.VE SON HAFTA MAÇI

EROKSPOR
-
ÇUBUKLU
-

SAHA : EROKSPOR TESİSLERİ GÜN : 18.02.2016 PERŞEMBE SAAT : 14.30

SAL 1.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

18.2.2016

NAMIK SEVİK

14:30

DAVUTPAŞA

ORTAKÖY

1.GRUP

 

18.2.2016

GAZİ MAH.

14:30

GAZİ MAH.

MERKEZEFENDİ

1.GRUP

 

18.2.2016

YAHYA KEMAL

14:30

ÇELİKTEPEÜMİT

P.İÇİ KÖPRÜLÜ

1.GRUP

 

18.2.2016

S.BEYLİ 75.

14:30

SULTANBEYLİ

DOLAYOBA

1.GRUP

 

18.2.2016

RAMİ STADI

14:30

RAMİ

GÜNGÖREN

1.GRUP

 

18.2.2016

EROKSPOR

14:30

EROKSPOR

ÇUBUKLU

1.GRUP

 

 

 

 

YENİMAHALLE

BAY

1.GRUP

 

PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1

EROKSPOR

22

18

3

1

57

11

57

46

2

DAVUTPAŞA

22

17

4

1

58

18

55

40

3

ORTAKÖY

22

10

8

4

45

25

38

20

4

GAZİ MAH.

22

10

8

4

41

26

38

15

5

ÇUBUKLU

22

9

7

6

37

29

34

8

6

DOLAYOBA

22

8

6

8

43

36

30

7

7

RAMİ

22

7

7

8

25

32

28

-7

8

SULTANBEYLİ ( - 3 )

22

9

2

11

37

38

26

-1

9

P.İÇİ KÖPRÜLÜ

22

7

5

10

30

48

26

-18

10

MERKEZEFENDİ

22

6

5

11

27

40

23

-13

11

ÇELİKTEPE ÜMİT

23

6

4

13

30

41

22

-11

12

GÜNGÖRENSPOR

22

6

3

11

27

44

21

-17

13

YENİ MAHALLE

23

0

0

23

0

69

0

-69

****

****

U-19-1.KÜME 19.GRUP

U-19-1 TAKIM 19.GRUP

TAKIMLAR FORMA RENGİ
1 -KARABEKİR 
YEŞİL-MAVİ
2 -K.YUVASI
SİYAH-BEYAZ-KIRMIZI
3 - SANCAKTEPE
MAVİ - BEYAZ
4 - ÇUBUKLU
SARI - MOR
5 - ORHANLISPOR
KIRMIZI-MAVİ
6 - SİTESPOR
BEYAZ-KIRMIZI
7 - İÇERENKÖY İ.Y.
MAVİ - BEYAZ
8 - ÇEKMEKÖYSPOR
LACİVERT - KIRMIZI-BEYAZ

MAÇ PROĞRAMI

HAFTA EV SAHİBİ MİSAFİR
SKOR
1.HAFTA ÇUBUKLU KARABEKİR
2 - 1
2.HAFTA K.YUVASI ÇUBUKLU
0 - 4
3.HAFTA ÇUBUKLU SANCAKTEPE
5 - 0
4.HAFTA ÇEKMEKÖYSPOR ÇUBUKLU
1 - 4
5.HAFTA ORHANLISPOR ÇUBUKLU
-
6.HAFTA ÇUBUKLU SİTESPOR
-
7.HAFTA İÇERENKÖY İ.Y. ÇUBUKLU
-

3.HAFTA MAÇI

ORHANLISPOR
-
ÇUBUKLU
-

SAHA : TUZLA GÜN:13.02.2016 CUMARTESİ SAAT : 10.45

U-19.1 TAKIMLAR 19.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

13.2.2016

ALEMDAĞ

09:00:00

ÇEKMEKÖYSPOR

KARABEKİRSPOR

19.GRUP

 

13.2.2016

TUZLA

10:45:00

ORHANLISPOR

ÇUBUKLU

19.GRUP

 

13.2.2016

S.BEYLİ75.

10:45:00

İÇERENKÖY İ.Y.

KARTAL YUVASI

19.GRUP

 

13.2.2016

İST. SİTE

14:30:00

SİTESPOR

SANCAKTEPE

19.GRUP

 

4.HAFTA MAÇI

ÇEKMEKÖYSPOR
1
ÇUBUKLU
4

SAHA : ALEMDAĞ GÜN:10.02.2016 ÇARŞAMBA SAAT : 14.00

U-19.1 TAKIMLAR 19.GRUP

TARİH

SAHA

SAAT

EV SAHİBİ MİSAFİR

GRUP

SKOR

10.2.2016

FİKİRTEPE

12:00

KARABEKİRSPOR

İÇERENKÖY İ.Y.

19.GRUP

2 - 1

10.2.2016

BULVAR

14:00

KARTAL YUVASI

SİTESPOR

19.GRUP

0 - 1

10.2.2016

SARIGAZİ

14:00

SANCAKTEPE

ORHANLISPOR

19.GRUP

2 - 2

10.2.2016

ALEMDAĞ

14:00

ÇEKMEKÖYSPOR

ÇUBUKLU

19.GRUP

1 - 4

PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1

ÇUBUKLU
4
4
0
0
15
2
12
13

2

ORHANLISPOR
4
2
2
0
12
4
8
8

3

KARABEKİRSPOR
4
2
0
2
6
8
6
-2

4

ÇEKMEKÖYSPOR
4
1
2
1
5
5
5
0

5

SANCAKTEPE
4
1
2
1
8
11
5
-3

6

SİTESPOR
4
1
1
2
2
6
4
-4

7

İÇERENKÖY İ.Y.
4
0
3
1
3
4
3
-1

8

KARTAL YUVASI
4
0
0
4
3
14
0
-11

****

****

U-16 TAKIM 35.GRUP

U-16 TAKIM 35.GRUP

TAKIMLAR FORMA RENGİ
1 - BAL.Y.BAĞLAR
YEŞİL - BEYAZ
2 - KARABEKİR
MAVİ - YEŞİL
3 - ORHANLISPOR
MAVİ - KIRMIZI
4 - İST.KARTALLARI
SİYAH - BEYAZ
5 - ÇUBUKLU
SARI - MOR
6 - İÇERENKÖY İ.Y.
MAVİ - BEYAZ
7 - ACIBADEM ÜSK.
TURKUAZ - BEYAZ
8 - TOKATKÖY
YEŞİL - BEYAZ

MAÇ PROĞRAMI

HAFTA EV SAHİBİ MİSAFİR
SKOR
8.HAFTA ACIBADEM ÜSK. ÇUBUKLU
-
9.HAFTA ÇUBUKLU BAL.Y.BAĞLAR
-
10.HAFTA KARABEKİR ÇUBUKLU
-
11.HAFTA ÇUBUKLU ORHANLISPOR
-
12.HAFTA İST.KARTALLARI ÇUBUKLU
-
13.HAFTA TOKATKÖY ÇUBUKLU
0 - 3 H.
14.HAFTA ÇUBUKLU İÇERENKÖY İ.Y.
-

U-16 TAKIM 8.HAFTA MAÇI

ACIBADEM ÜSK.
-
ÇUBUKLU
-

SAHA : FİKİRTEPE GÜN :14.02.2016 PAZAR SAAT : 13.30

U-16 TAKIMLAR 35.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR.

14.2.2016

K.YUNUS

12:30

BAL. YEŞİLBAĞLAR

İST. KARTALLARI

35.GRUP

14.2.2016

FİKİRTEPE

13:30

ACIBADEM ÜSK.

ÇUBUKLU

35.GRUP

14.2.2016

S.BEYLİ 75.

14:30

KARABEKİRSPOR

ORHANLISPOR

35.GRUP

TOKATKÖY

İÇERENKÖY İ.Y.

35.GRUP

0 – 3 H.

PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1

ÇUBUKLU

 7

6

25

5

19 

20 

2

ORHANLISPOR

 7

5

17

4

17

13

3

ACIBADEM ÜSK.

 7

4

2

26

13

20

4

KARABEKİRSPOR

 7

4

2

19

17

13

-2

5

İST.KARTALLARI

 7

2

1

4

10

16

7

-6

6

BAL.YEŞİL BAĞLAR

 7

2

0

27

-19

7

İÇERENKÖY İ.Y.

 7

0

10

26

-16

8

TOKATKÖY - 6

 7

0

6

2

18 

-5 

-16

****

U-14 TAKIM 33.GRUP

U-14 TAKIM 33.GRUP

TAKIMLAR FORMA RENGİ
1 - SOĞUKSUSPOR
YEŞİL-BEYAZ-SİYAH
2 - ÇUBUKLU
SARI - MOR
3 - SANCAKTEPE
MAVİ - BEYAZ
4 - K. ÇAVUŞOĞLU
SİYAH - BEYAZ
5 - 1923 ESENKENT
SİYAH-BEYAZ-KIRMIZI
6 - PENDİKGÜCÜ
TURKUAZ - BEYAZ
7 - ACIBADEM
BORDO - BEYAZ

FİKSTÜR

HAFTA EV SAHİBİ MİSAFİR SKOR
8.HAFTA ÇUBUKLU ACIBADEM
1 - 1
9.HAFTA ÇUBUKLU BAY
-
10.HAFTA K.ÇAVUŞOĞLU ÇUBUKLU
-
11.HAFTA ÇUBUKLU PENDİKGÜCÜ
-
12.HAFTA SOĞUKSUSPOR ÇUBUKLU
0 - 3 H.
13.HAFTA ÇUBUKLU SANCAKTEPE
-
14.HAFTA 1923 ESENKENT ÇUBUKLU
0 - 3 H.

U-14 TAKIM 9.HAFTA

 
-
ÇUBUKLU
-

TAKIMIMIZ BU HAFTA BAYDIR.

SAHA :GÜN : SAAT :

U-14 TAKIMLAR 33.GRUP

TARİH

STADYUM

SAAT

EV SAHİBİ

KONUK

GRUP

SKOR

13.2.2016

FİKİRTEPE

12:30

ACIBADEM

K.ÇAVUŞOĞLU

33.GRUP

-

-

-

-

SANCAKTEPE

SOĞUKSUSPOR

33.GRUP

3 – 0 H..

-

-

-

1923 ESENKENT

PENDİKGÜCÜ

33.GRUP

0 – 3 H.

-

-

-

ÇUBUKLU

BAY

33.GRUP

-

SOĞUKSU - 1923 ESENKENT LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1

ÇUBUKLU

7

6

1

0

24

5

19

19

2

SANCAKTEPE

8

5

1

2

42

11

16

31

3

K.ÇAVUŞOĞLU

7

4

2

1

28

7

14

21

4

PENDİKGÜCÜ

8

4

0

4

20

18

12

2

5

ACIBADEM

7

3

2

2

13

11

11

2

6

SOĞUKSUSPOR

7

1

0

6

4

28

3

-24

7

1923 ESENKENT

8

0

0

8

3

50

0

-47

****

U-12 TAKIM 18.GRUP

U-12 MAÇLARI

PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN.

****

 

FAYDALI SİTE VE LİNKLER

****

****

HAZIRLAYAN: A.LEVENT ÖNEREN